TDK VLCF5020T-220MR58
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 373mOhm DCR 2020 Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
IHS
Newark
element14 APAC
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-37.45%