TDK VLCF4020T-3R3N1R5
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 1.94A 78mOhm DCR 1515 Blister T/R
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet5 页7 年前
TDK
Newark
_legacy Avnet
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.91%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK VLCF4020T-3R3N1R5 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 1.95A 0.065Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 2.31A 83mOhm DCR 2020 Blister T/R