TDK TCM2010-201-4P-T
Common Mode Chokes Quad 200Ohm 100MHz 100mA 2Ohm DCR SMD T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页24 年前
JRH Electronics
iiiC
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-10-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2010-09-30
LTD Date2011-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
DLP Series 200 Ohm 100 mA 2.2 DCR 10 V Surface Mount Common Mode Choke
PanasonicEXC-18CE201U
0603 Common Mode Noise Filter Array Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC-18CE201U
Common Mode Chokes Quad 200Ohm 100MHz 90mA 3.2Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Quad 160Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC24CE201U
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 0.13A 2.7Ohm DCR SMD T/R
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
Ind Common Mode 200Ohm 100MHz 100mA 0804 T/R
COMMON MODE FILTER ARRAY FOR SIGNAL LINE
Data Line Filter, 4 Function(s), 10V, 0.1A, 8 Pin(s)