TDK TCM1210-301-2P-T
Common Mode Chokes Dual 300Ohm 100MHz 100mA 2.5Ohm DCR SMD T/R
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页24 年前
Master Electronics
TME
DigiKey
相关零件
DLP Series 1206 220 Ohm 100 mA 2.5 Ohm DCR 16 V SMT Common Mode Choke
ACM Series 1008 300 Ohm 0.4 A 0.35 Ohm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
ACM Series 0805 360 Ohm 220mA 500 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
PanasonicEXC-24CB221U
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.1A 0.7Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-24CP221U
2 Mode Noise Filter, High Current Type Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC24CP221U
Common Mode Chokes Dual 240Ohm 100MHz 100mA 3.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
描述
Ind Common Mode 300Ohm 20% 100MHz 100mA 0504 T/R
CMC 100MA 2LN 300 OHM SMD / 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 2.5Ohm (Typ)
Data Line Filter, 2 Function(s), 10V, 0.1A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER FOR SIGNAL LINE
CHOKE, COMMON MODE, 0.1A, 300 OHM, 0504; DC Current Rating:100mA; Inductance:-; Product Range:TCM Series; Impedance:300ohm; Inductor Case / Package:0504 [1210 Metric]; Product Length:1.25mm; Product Width:1mm; Product Height:0.6mm RoHS Compliant: Yes