TDK TCM0806S-120-2P
Choke Common Mode 12 Ohm SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页13 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-07-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Common Mode Choke 15Ohm 100mA 4-Pin 0504 Emboss T/R
Choke, Common Mode, 15 Ohm, 100 mA, 0.65mm x 0.5mm x 0.3mm
描述
CHOKE COMMON MODE 12 OHM SMD
Data Line Filter, 2 Function(s), 10V, 0.1A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER FOR SIGNAL LINE
CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD