TDK SPM6530T-1R0M120
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 13A 7.81mOhm DCR Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet4 页3 年前
TDK
Newark
JRH Electronics
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-59.46%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK SPM6530T-1R0M120 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ind Power Shielded Wirewound 1uH ±20% 100kHz 10 Q-Factor Carbonyl Powder 15A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A 0.01Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 9.4A 0.011Ohm DCR 2726 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 10.1A 0.0115Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 200KHz 11A 0.01Ohm DCR T/R
描述
POWER LINE IND, 1UH,13A,20%; Product Range:TDK - SPM6530 Series; Inductance:1µH;
SPM Series 7.1 x 6.5 mm 1 uH ±20 % Tol. 12 A Shielded Wirewound Power Inductor
Power Inductors 1µH ±20% IND_7.1X6.5MM_SM 1.20mm 3.20 x 3.00mm 7.81mΩ 13A
INDUCTOR, 1UH, 13A, 20%, SHIELDED; Inductance: 1µH; RMS Current (Irms): 13A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 14.1A; Product Range: SPM Series; Power Inductor Case: 7.1mm x 6.5mm x 3mm; DC Resistance