TDK SPM4020T-3R3M-CA
Ind Shielded Wirewound 3.3UH 3.5A SMD
价格与库存
相关零件
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 2.8A 36mOhm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 4012 T/R
Wurth Elektronik7447745033
WE-PD2 SERIES, UNSHIELDED WIRE-WOUND SMD INDUCTOR WITH FERRITE CORE, 3.3 UH
FIXED IND 3.3UH 2.2A 127.2 MOHM