TDK SPM4015T-4R7M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 2A 0.2036Ohm DCR T/R
数据表和文档
JRH Electronics
3 个月趋势:
+195%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK SPM4015T-4R7M-LR 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-11-09
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 2.1A 0.1551Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 2.5A 0.1472Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 2.2A 0.1506Ohm DCR T/R