TDK SPM3015T-1R5M
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Magnetic Metal-Core, SMD, 1312
EOL
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet9 页13 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK SPM3015T-1R5M 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-06-02
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 3.4A 0.055Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 3.5A 0.0657Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 3.5A 0.0679Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 3.3A 0.064Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENMDMK4040T1R5MF
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Metal 3.3A 0.065Ohm DCR 1515 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 3A T/R
描述
FIXED IND 1.5UH 3A 73.1 MOHM SMD
3.2Mm X 3Mm, -40 To +125 Degc, 3A, 1.5 H, 73.1M/Tape And Reel |Tdk SPM3015T-1R5M
Fixed Inductors 1.5uH 66.4mOhms 3.5A 3.2x3.0x1.5mm
100KHz 3.5A 3A 1.5¦ÌH 73.1m¦¸ ¡À20% SMD,3.2X3MM , 3.2mm*3mm*1.5mm
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1.5μH, L x W x T :
SPM Nonstandard 0.126Lx0.118W 3.20mmx3.00mm 1.5muH