TDK SPM3015T-1R0M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 3.8A 0.0451Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.40%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 4A 0.047Ohm DCR 1616 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 4.7A 0.0363Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 4.3A 0.044Ohm DCR 1515 T/R
Murata Power SolutionsFDSD0512-H-1R0M=P3
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 4A 0.044Ohm DCR 2019 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 4.7A 0.0336Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik74438336010
FIXED IND 1UH 4A 32 MOHM SMD / 1 µH Shielded Molded Inductor 4 A 32mOhm Max 1212 (3030 Metric)
描述
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1312
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1μH, L x W x T :
100KHz 5A 3.8A 1¦ÌH 45.1m¦¸ ¡À20% , 3.2mm*3mm*1.5mm
SPM-LR Nonstandard 0.126Lx0.118W 3.20mmx3.00mm 1muH
3.8A 1uH 卤20% 5A SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 1UH, 3.8A, 20%, WIREWOUND; Inductance: 1µH; RMS Current (Irms): 3.8A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 5A; Product Range: SPM-L; Available until stocks are exhausted Alternative available
Inductor, Wirewound, 1Uh, 3.8A, 20%; Inductance:1Μh; Rms Current (Irms):3.8A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):5A; Product Range:Spm-Lr Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.041Ohm Rohs Compliant: Yes |Tdk SPM3015T-1R0M-LR