TDK SLF7045T-4R7M2R1-H
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 0.0372Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
Datasheet5 页7 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+100%