TDK SLF7045T-221MR33-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 450mA 624mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
Farnell
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.95%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2004-09-20
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 520mA 792mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.52A 0.792Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.5A 1.495Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 470mA 1.1Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.55A 0.828Ohm DCR 2828 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.64A 0.69Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 220µH ±20% IND_7X7MM_SM 4.50mm 7.00 x 7.00mm 520mΩ 330mA
SLF Series 220 uH 450 mA 624 mOhm Surface Mount Shielded Power Inductor
Inductor, Power Line, 220Uh, 0.33A; Inductor Type:Power; Series:Slf7045; Inductance:220Μh; Tolerance, Inductance:±20%; Resistance:0.52Ohm; Current, Dc Max:0.33A; Case Style:7045 |Tdk SLF7045T-221MR33-PF.
INDUCTOR, 220UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 450mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 330mA; Product Range: SLF ; Available until stocks are exhausted Alternative available