TDK SLF7045T-150M1R5-H
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.46A 0.0816Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Newark
Future Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-43.94%
Introduction Date2018-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 1.9A 0.0958Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.2A 0.062Ohm DCR T/R