TDK SLF7045T-100M1R8-H
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.81A 0.0564Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
3 个月趋势:
-77.14%
Introduction Date2018-09-27
相关零件
Ind Power Shielded Bobbin Core 10uH 20% 100KHz 39Q-Factor Ferrite 2.1A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.7A 0.048Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS6028T100MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.0845Ohm DCR 2424 T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
TAIYO YUDENNRS5040T100MMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.1A 0.0728Ohm DCR Automotive T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 10UH 1.9A 65 MOHM SMD
描述
Surface Mount Power Inductor, Slf Series, 10 H, 20%, Wirewound, 0.0564 Ohm, 1.8 A |Tdk SLF7045T-100M1R8-H
INDUCTOR, 10UH, 20%, SHIELDED; Inductance: 10µH; RMS Current (Irms): 1.8A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 1.8A; Product Range: SLF Series; Power Inductor Case: 7mm x 7mm x 4.5mm; DC Resistance Max