TDK SLF7032T-680MR59-2PF
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 590mA 372mOhm DCR Blister T/R
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
IHS
Farnell
_legacy Avnet
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.57%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.6A 0.38Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 540mA 444mOhm DCR 2424 Blister T/R
Wurth Elektronik74404052680
Inductor, 68Uh, Semishielded, 0.62A Rohs Compliant: Yes |Wurth Elektronik 74404052680
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 10KHz 650mA T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 0.5A 1.128Ohm DCR 1515 T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1616
描述
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 68µH ±20% IND_7X7MM_SM 3.20mm 7.00 x 7.00mm 310mΩ 590mA
INDUCTOR, POWER LINE, 68UH, 0.59A; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 590mA; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): -; Product Range: -; DC Resistance Max: 0.31ohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No