TDK SLF7032T-3R3M1R9-2PF
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 27.6mOhm DCR Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页6 年前
Datasheet49 页13 年前
IHS
Factory Futures
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+13.19%
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 2.4A 0.027Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 24mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 0.0336Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 2.4A 0.058Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 2.2A 0.066Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNRS4018T3R3MDGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 2A 0.066Ohm DCR 1515 T/R
描述
POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Power Inductors 3.3µH ±20% IND_7X7MM_SM 3.20mm 7.00 x 7.00mm 23mΩ 1.9A
INDUCTOR, POWER LINE, 3.3UH, 1.9A; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 1.9A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): -; Product Range: SLF Series; DC Resistance Max: 0.023ohm; Inductance Tolerance: ± 20%