TDK SLF6028T-151MR34-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 500mA 780mOhm DCR 2424 Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
Newark
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.41%
Introduction Date2007-02-25
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 0.6A 0.71Ohm DCR 2929 T/R
FIXED IND 150UH 600MA 576 MOHM / Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 0.6A 0.576Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 370mA 780mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 550mA 408mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH/608.2uH 20% 100KHz Ferrite 0.58A/0.289A 0.986Ohm/3.63Ohm DCR T/R
Ind 150.00 Uh 0.000 A 590.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASPI-0403S-151M-T
描述
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Power Inductors 150µH ±20% IND_6X6MM_SM 2.80mm 6.00 x 6.00mm 650mΩ 500mA
FIXED IND 150UH 340MA 650 MOHM
FIXED IND 150UH 500MA 780MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=150μH, L x W x T :
100KHz 340mA 500mA 150¦ÌH 780m¦¸ ¡À20% SMD 6mm*6mm*3mm
500mA 150uH 卤20% 340mA SMD,6x6mm Power Inductors ROHS
SLF Nonstandard 0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm 150muH
6Mm X 6Mm X 2.8Mm, -40 To +105 Degc, 0.34A, 150 H, 780M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF6028T-151MR34-PF