TDK SLF6025T-101MR33-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 470mA 600mOhm DCR 2424 Blister T/R
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet4 页6 年前
IHS
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.82%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2004-09-27
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 610mA 468mOhm DCR Blister T/R
General Purpose Inductor, 100uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5022
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.45A 0.54Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 450mA 540mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik74404052101
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 0.54A 0.63Ohm DCR Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
SLF Series 100 µH 470 mA 600 mOhm Shielded Drum Core Wirewound Inductor
FIXED IND 100UH 470MA 600MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=100μH, L x W x T :
FIXED IND 100UH 330MA 500 MOHM
100KHz 330mA 470mA 100¦ÌH 600m¦¸ ¡À20% 2424 , 6mm*6mm*2.7mm
330mA 100uH 卤20% 330mA SMD,6x6mm Power Inductors ROHS
SLF Nonstandard 0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm 100muH
INDUCTOR SHIELD PWR 100UH 6025 SMD
INDUCTOR, 100UH, SHIELDED, 0.47A;
6Mm X 6Mm X 2.5Mm, -40 To +105 Degc, 0.33A, 100 H, 600M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF6025T-101MR33-PF