TDK SLF12565T-331MR87-H
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 0.95A 0.5928Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.70%
Introduction Date2018-10-01
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1A 492mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik744770233
WE-PD SMT Shielded Power Inductor
API DelevanSPD127R-334M
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 1KHz Ferrite 1.1A 340mOhm DCR T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.42Ohm DCR 4949 Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 330uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
FIXED IND 330UH 950MA 592.8 MOHM
1KHz 870mA 950mA 330¦ÌH 592.8m¦¸ ¡À20% SMD , 12.5mm*12.5mm*6.85mm
SMD / SMT Inductors (Coils), L=330μH, L x W x T :
12.5Mm X 12.5Mm X 6.5Mm, -40 To +125 Degc, 0.87A, 330 H, 592.8M/Tape And Reel |Tdk SLF12565T-331MR87-H
SLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 330muH