TDK SLF12565T-150M4R2-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 4.4A 28.4mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
IHS
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.89%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2004-09-20
相关零件
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 21Q-Factor Ferrite 4A 0.036Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 3.9A 31.1mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 5A 22.1mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 5A 0.02208Ohm DCR Automotive T/R
描述
Fixed Inductor IND_12.5X12.5MM_SM 15µH ±20% 4.2A 12.50 x 12.50mm 6.50mm 23.7mΩ
12.5Mm X 12.5Mm X 6.5Mm, -40 To +105 Degc, 4.2A, 15 H, 28.4M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12565T-150M4R2-PF