TDK SLF12565T-150M4R2-H
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 4.4A 0.02844Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 5A 22.1mOhm DCR Blister T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1KHz Ferrite 5A 0.02208Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik744770115
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc-Core, SMD, 4747
TAIYO YUDENNS12565T150MN
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 4.33A 0.0285Ohm DCR T/R
描述
Fixed Inductor Nonstandard 15µH ±20% 4.2A 28.44mΩ - -
SLF Series 12.5 x 12.5 mm 15 uH ±20 % Tol. 4.2 A Shielded SMT Power Inductor
FIXED IND 15UH 4.2A 28.44MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=15μH, L x W x T :
4.2A 15uH 卤20% 4.2A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
12.5Mm X 12.5Mm X 6.5Mm, -40 To +125 Degc, 4.2A, 15 H, 28.44M/Tape And Reel |Tdk SLF12565T-150M4R2-H
Fixed Inductors 15uH 4.2A AEC-Q200
SLF-H Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 15muH