TDK SLF12565T-101M1R6-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 148mOhm DCR Blister T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页6 年前
IHS
_legacy Avnet
Arrow Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+43.98%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ind Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 2.1A T/R
Bourns2112-V-RC
Inductor High Current Toroid 100uH/75.2uH 15% 1KHz 2.4A 0.13Ohm DCR RDL
Bourns2112-H-RC
Ind High Current Wirewound 100uH 15% 1KHz 2.4A Toroid
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.8A 140.4mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 150mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.9A 0.15Ohm DCR Automotive T/R
描述
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
INDUCTOR, 100UH, SHIELDED, 1.9A; Available until stocks are exhausted Alternative available
12.5Mm X 12.5Mm X 6.5Mm, -40 To +105 Degc, 1.6A, 100 H, 148M/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF12565T-101M1R6-PF