TDK SLF10145T-680M1R2-H
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 168mOhm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.50%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 1.3A 0.17Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.25A 0.184Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz 19Q-Factor Ferrite 1.5A 0.2Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.19Ohm DCR 4040 T/R
TAIYO YUDENNS10145T680MNA
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
描述
Inductor, 68Uh, Shielded, 1.3A Rohs Compliant: Yes |Tdk SLF10145T-680M1R2-H
SLF Series 10.1 x 10.1 mm 68 uH ±20 % Tol. 1.2 A Shielded SMT Power Inductor
FIXED INDUCTOR 68UH 1.3A 140M OHM SMD
FIXED IND 68UH 1.3A 168 MOHM SMD
SMD / SMT Inductors (Coils), L=68μH, L x W x T :
1.3A 68uH 卤20% 1.2A SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS
1KHz 1.2A 1.3A 68¦ÌH 168m¦¸ ¡À20% , 10.1mm*10.1mm*4.8mm
SLF-H Nonstandard 0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm 68muH
INDUCTOR, 68UH, SHIELDED, 1.3A;