TDK SLF10145T-221MR65-H
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 0.7A 0.564Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-44.05%