TDK SLF10145T-152MR22-H
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5mH 20% 1KHz Ferrite 260mA 4.08Ohm DCR Automotive Blister T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
TAIYO YUDENNS10145T152MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 1500uH 20% 100KHz 0.27A 4.44Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1500uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5137
Inductor Power Wirewound 15uH/60uH 20% Iron 2.2A/1.1A 0.041Ohm/0.16Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 1500uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
FIXED IND 1.5MH 260MA 4.08OHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1500μH, L x W x T :
Fixed Inductors 1500uH 0.22A AEC-Q200
10.1Mm X 10.1Mm X 4.5Mm, -40 To +125 Degc, 0.22A, 1500 H, 4.08/Tape And Reel |Tdk SLF10145T-152MR22-H
1.5mH 卤20% 300mA SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS
SLF-H Nonstandard 0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm 1.5mH