TDK SLF10145T-151MR79-H
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 1KHz Ferrite 0.81A 0.42Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
Future Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 1KHz Ferrite 1.4A 228mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Bobbin Core 150uH 20% 1KHz Ferrite 1A 0.23Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Inductor Power Shielded Drum Core 150uH 15% 1KHz Ferrite 0.72A 0.42Ohm DCR RDL Bulk
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 39Q-Factor Ferrite 1.05A 0.4Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS10145T151MNA
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 0.94A 0.41Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4040
SLF Series 10.1 x 10.1 mm 150 uH ±20 % Tol. 790 mA Shielded SMT Power Inductor
FIXED IND 150UH 810MA 350 MOHM
FIXED IND 150UH 810MA 420MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=150μH, L x W x T :
Fixed Inductors 150uH 0.79A AEC-Q200
10.1Mm X 10.1Mm X 4.5Mm, -40 To +125 Degc, 0.79A, 150 H, 420M/Tape And Reel |Tdk SLF10145T-151MR79-H
SLF-H Nonstandard 0.398Lx0.398W 10.10mmx10.10mm 150muH