TDK SL2125-152KR99-PF
Inductor Power Wirewound 1.5mH 10% 1KHz 990mA 610mOhm DCR RDL Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页24 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-12-22
LTD Date2017-06-30
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz Ferrite 0.7A 1.18Ohm DCR AXL Bag
High Current RF Choke Bobbin Core 1500uH 10% 1KHz Ferrite 0.8A 1.26Ohm DCR RDL
Inductor Power Drum Core 1500uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.8A 1.26Ohm DCR RDL
Ind Power Choke 1.5mH 10% 1KHz Ferrite 800mA Radial Bulk
API Delevan4590R-155K
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590-155K
描述
FIXED IND 1.5MH 990MA 610 MOHM
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element
卤10% Power Inductors ROHS