TDK RLF7030T-3R3M4R1
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 4.1A 0.02088Ohm DCR T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
ODG (Origin Data Global)
Datasheet4 页5 年前
IHS
Newark
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%