TDK NTCG104LH333JT
Thermistor NTC 33K Ohm 5% 2-Pin 0402 Surface Mount Solder Pad 4550K T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页22 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-77.04%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 8 months ago)
描述
NTC Thermistor, 33000ohm, Surface Mount
THERMISTOR, NTC, 33K OHM, 5%, 04
5% ¡À3% 0402 1mm*500¦Ìm*500¦Ìm