TDK NLCV32T-6R8M-PFR
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 7.96MHz 15Q-Factor Ferrite 700mA 348mOhm DCR 1210 Blister T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
TDK
_legacy Avnet
JRH Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.73%