TDK NLCV32T-680K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 140mA 3.64Ohm DCR 1210 Blister T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet10 页8 年前
Datasheet2 页24 年前
TDK
Newark
TME
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%