TDK NLCV32T-680K-EFD
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 140mA 3.64Ohm DCR 1210 Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%