TDK NLCV32T-470K-EF
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页7 年前
Datasheet10 页13 年前
Datasheet25 页13 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.49%