TDK NLCV32T-220K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 300mA 1.001Ohm DCR 1210 Blister T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
TDK
Newark
Arrow Electronics
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.81%