TDK NLCV32T-1R0M-PFR
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 7.96MHz 15Q-Factor Ferrite 1.7A 66mOhm DCR 1210 Blister T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
TDK
Newark
HQonline
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-67.49%