TDK NLCV32T-1R0M-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 1A 78mOhm DCR 1210 Blister T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
TDK
Newark
Arrow Electronics
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.20%