TDK NLCV32T-100K-PFR
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 600mA 504mOhm DCR 1210 Blister T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页8 年前
TDK
Newark
Factory Futures
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.95%