TDK NLCV32T-100K-EFD
Ind Power Wirewound 10uH 10% 2.52MHz Ferrite 450mA 1210 Blister Plastic T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet6 页7 年前
IHS
3 个月趋势:
+33.73%