TDK NLCV32T-100K-EF
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 10uH ±10% 2.52MHz 15 Q-Factor Ferrite 450mA T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet6 页7 年前
TDK
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.62%