TDK NLCV25T-4R7M-EF
Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 0.285A 1.04Ohm DCR 1008 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
IHS
3 个月趋势:
-34.23%