TDK NLCV25T-330K-EF
Ind Power Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 120mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+74.22%