TDK NLCV25T-100K-EF
Ind Power Molded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 210mA 1008 Blister Plastic T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet5 页7 年前
IHS
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+96.06%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK NLCV25T-100K-EF 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-07-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ind General Purpose Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 250mA 1812 T/R
AISM Series 1812 10 uH 250 mA ±10% 1.6 Ohm DCR SMT Wirewound Inductor