TDK NLC565050T-331K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 140mA 4.9Ohm DCR 2220 Blister T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet10 页13 年前
IHS
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2016-12-22
LTD Date2017-06-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.17A 6Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 330uH 10% 796KHz 45Q-Factor Ferrite 0.165A 4.68Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.74A 0.76Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 70mA 15.99Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 90mA 13Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Drum Core 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.39A 0.85Ohm
描述
FIXED IND 330UH 140MA 4.9OHM SMD
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, SMD, 2220
796KHz 3.2MHz 140mA 20@796kHz 330¦ÌH 4.9¦¸ ¡À10% 2220 5.6mm*5mm*5.3mm
SMD / SMT Inductors (Coils), L=330μH, L x W x T :
卤10% SMD,5.6x5mm Power Inductors ROHS
WIREWOUND INDUCTOR, 330UH, 0.14A, 2220; Inductance:330µH; DC Resistance Max:4.9ohm; Self Resonant Frequency:3.2MHz; DC Current Rating:140mA; Inductor Case / Package:2220 [5650 Metric]; Product Range:NLC Series; Core Material:Ferrite