TDK NLC453232T-680K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 220mA 2.6Ohm DCR 1812 T/R
数据表和文档
TDK
Datasheet7 页5 年前
IHS
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2005-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812