TDK NLC453232T-331K
Fixed Ind 330UH 90MA 13 Ohm SMD
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页22 年前
DigiKey
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK NLC453232T-331K 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date1992-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, SMD, 1813