TDK MPZ1005S331ET000
Ferrite Beads Multi-Layer Power 330Ohm 25% 100MHz 0.7A 0.28Ohm DCR 0402 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet6 页7 年前
IHS
TME
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.27%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MPZ1005S331ET000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 330Ohm 25% 100MHz 500mA 300mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 330Ohm 25% 100MHz 400mA 330mOhm DCR 0805 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 330Ohm 25% 100MHz 500mA 210mOhm DCR 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENFBMH1608HL331-T
Ind High Current Chip Bead 330Ohm 25% 100MHz Ferrite 600mA 0603 T/R
TAIYO YUDENFBMH1608HL331-TV
Ferrite Beads Power Chip 330Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.21Ohm DCR 0603 Automotive T/R
Ferrite Beads Multi-Layer Power 330Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.3Ohm DCR 0402 T/R
描述
Ind Chip Bead Multi-Layer 330Ohm 25% 100MHz Ferrite 700mA 0402 Punched Paper T/R
Avnet Japan
280m惟 卤25% 330惟@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS
FERRITE CHIP BEAD, 0402, 0.28OHM, 0.7A;
Chip Beads, |Z|=330Ω at 100MHz, L x W x T :
EMI Filter Beads, Chips & Arrays 330 OHM
700mA 330¦¸@100MHz 280m¦¸ 0402 1mm*500¦Ìm*550¦Ìm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.7A, 2 Pin(s)