TDK MMZ0603S121HT000
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN / 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 480mA 220mOhm
数据表和文档
TDK
Datasheet4 页7 年前
3 个月趋势:
+126%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MMZ0603S121HT000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
FERRITE CHIP BEAD, 1005, 0.22 OHM, 0.5A; Available until stocks are exhausted
Ind Chip Bead Multi-Layer 120 Ohm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0402 Punched Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 550mA 190mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 500mA 180mOhm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.18Ohm DCR 0603 Automotive T/R
TAIYO YUDENBK1005HS121-T
BK Series 0402 120 Ohm 0.5 A 200 mOhm Multilayer Chip Bead Inductor
描述
220m惟 卤25% 120惟@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS
Inductance:-; Saturation Current (Isat):-; Product Range:mmz-H Series Rohs Compliant: Yes
FERRITE BEAD, 120 OHM, 0.48A, 0201;
Chip Beads, |Z|=120Ω at 100MHz, L x W x T :
480mA 120¦¸@100MHz 220m¦¸ 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*330¦Ìm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.48A, 2 Pin(s)