TDK MMZ0603D330CT000
Ferrite Beads Multi-Layer 33Ohm 25% 100MHz 0.2A 0.7Ohm DCR 0201 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet6 页7 年前
IHS
element14 APAC
Farnell
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.67%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MMZ0603D330CT000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
描述
TDK MMZ0603D330CT000 FERRITE BEAD, 33 OHM, 200mA, 0201 , FULL REEL
Ferrite beads; TDK; MMZ0603D330CT000; 0201; 330 µm; 100 MHz; 25 %
FERRITE BEAD, 33 OHM, 200mA, 0201; Ferrite Case Style: 0201 ^0603 Metric]; Impedance: 33ohm; DC Current Rating: 200mA; Product Range: MMZ Series; DC Resistance Max: 0.7ohm; Impedance Tolerance: ± 25%; Produ 99R3582