TDK MLZ2012N100L
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 500mA 390mOhm DCR 0805 T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet15 页13 年前
Datasheet25 页13 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLZ2012N100L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
相关零件
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 0.35A 0.611Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Inductor Power Shielded Multi-Layer 10uH 20% 2MHz Ferrite 350mA 611mOhm DCR 0805 T/R