TDK MLG1608SR56JT000
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1608
Obsolete
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLG1608SR56JT000 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
TAIYO YUDENLBM2016TR56J
Inductor RF Wirewound 0.56uH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 0.41A 0.377Ohm DCR 0806 T/R
Wirewound Inductor, 560 nH, 0.55 ohm, 180 MHz, 450 mA, 1210 [3225 Metric], NLV32-PF Series
Ind Power Molded 560nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 1210 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
描述
50MHz 250MHz 70mA 10@50MHz 560nH 4.5¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
FIXED IND 560NH 70MA 4.5 OHM SMD
MLG 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 560nH
SMD / SMT Inductors (Coils), L=560nH, L x W x T :